INDONESIA 2012 - World Stamp Championship   

FIP tarafından Endonezya’nın Jakarta şehrinde 18-24 Haziran 2012 tarihleri arasında yapılacak olan INDONESIA 2012 - Dünya Pul Şampiyonası (Indonesia 2012 - WSC) için Türkiye ulusal komiseri olarak Koray Özalp görevlendirilmiştir.

 

 

 

Sergi hakkında kısa bilgi:

Sergi Yeri : Jakarta Convention Centre
Jakarta, Endonezya
Tarih : 18-24 Haziran 2012
Son Başvuru Tarihi : 15 Aralık 2011
Başvuru Sonuçlanması : 18 Şubat 2012
Pano Ücreti : Pano başına 60 USD
Bir pano için 120 USD
Literatür sınıfı için 90 USD
Kabul Edilen Sınıflar : Geleneksel
Posta Tarihi
Antiye
Tematik
Fiskal
Gençlik
Literatür
Bir Pano
Modern Filateli (Son 20 yılın filatelik materyali ile)

Sadece 5 adet başvuru formu geldiğinden derneklere dağıtım yapılmayacaktır.

Statümüz gereği ulusal sergilerde en az vermey madalya alan koleksiyonların uluslararası sergilere katılma hakkı vardır. Uluslararası sergilerin çok yüksek rekabet ortamında yapıldığı göz önünde bulundurularak koleksiyonerlerin talepte bulunmadan önce sergi komiseri, TFDF başkanı veya genel sekreteriyle temasa geçmelerini tavsiye ederiz. Ulusal komiser olarak, daha önce sergilenmemiş, fakat bilinen 1 adet koleksiyonu da Federasyon yazısıyla teklif etme hakkımız vardır.

Sergi Özel Kuralları (IREX)
Başvuru Formu

Koray Özalp e-posta : korayozalp@gmail.com

 

 

Salon Du Timbre 2012   

F.F.A.P tarafından Fransa’nın Paris şehrinde 8-17 Haziran 2012 tarihleri arasında yapılacak olan uluslararası "Salon Du Timbre 2012" sergisine Türkiye ulusal komiseri olarak Mehmet Akan görevlendirilmiştir. Sergi hakkında kısa bilgi:

Sergi Yeri : Parc Floral - Paris
Tarih : 8-17 Haziran 2012
Son Başvuru Tarihi : 15 Kasım 2011
Başvuru Sonuçlanması : 15 Ocak 2012
Pano Ücreti : Pano başına 30 Avro
Kabul Edilen Sınıflar : Yalnız Geleneksel Sınıf ve Posta Tarihi

Sadece 5 adet başvuru formu geldiğinden derneklere dağıtım yapılmayacaktır. Başvuru formları ve sergi IREX’i TFDF resmi sitesi tfdf.org.tr sayfalarına bu hafta içinde yüklenecektir.

Statümüz gereği ulusal sergilerde en az vermey madalya alan koleksiyonların uluslararası sergilere katılma hakkı vardır. Uluslararası sergilerin çok yüksek rekabet ortamında yapıldığı göz önünde bulundurularak koleksiyonerlerin talepte bulunmadan önce sergi komiseri, TFDF başkanı veya genel sekreteriyle temasa geçmelerini tavsiye ederiz. Komiser olarak daha önce sergilenmemiş fakat bilinen 1 adet koleksiyonu da Federasyon yazısıyla teklif etme hakkımız vardır.

Mehmet Akan e-posta : studiotasarim@gmail.com